Pzt - Cmt08:00 - 19:00
AdresKızılay Mah. İzmir-1 Cad. Çankaya/Ankara

Tedaviniz; Ancak siz memnun kaldığınızda tamamlanır!

Hastaya Yönelik Bakım

Tedavilerinizde sizlerin memnuniyeti önemlidir. Bu yüzden sağlıklı ve doğru yöntemler ile sizlerin sonuca ulaşmasını en iyi şekilde uzman hekimler karar verecektir. Sizler için en doğru tedavi için hekimlerimize ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı Çözümler

Ağız ve diş sağlığında doğru yaklaşımlar belirlenip hastaya doğru tedaviler sunmak önemlidir. Bu yüzden her bilgiyi doğru olarak görmeden, uzman hekim eşliğinde sonuca ulaşın. Dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknolojik Yöntemler

Diş hekimliğinde gerekli olan tüm teknolojik malzemeleri kullanarak tedavilerinizde doğru sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz. Diş tedavilerinizde en doğru bilgileri almanız için bir uzman hekime başvurunuz.

Takım Çalışması

Tedaviniz için en gerekli yöntemleri belirleyerek takım halinde sizler için memnuniyet sağlıyoruz. Ağız ve diş sağlığınız için bir uzman hekime başvurmanızı tavsiye ediyor, detaylı ve doğru bilgilerin teşhisini almanızı umut ediyoruz.

Gülüş Estetiği, her şey’den önce güzel gülüşler yaratmak için kuruldu.

Görüntüler göstererek ve diş ihtiyaçlarınızın ayrıntılı bir açıklamasını sunarak ağız sağlığınızın tam kontrolünü size vererek ihtiyaçlarınızı ilk sıraya koyuyoruz.

Dişlerinizin ve tedavilerinizin daha uzun süre dayanmasını sağlamak için çok önleyici bir yaklaşımla tam olarak ihtiyacınız olan tedavileri sunuyoruz.

Ağrınızdan kurtulmanıza ve günlük hayata devam etmenize yardımcı olabilecek son derece deneyimli acil diş hekimlerinden oluşan bir ekibimiz var.

Dental çalışmalarınızın kusursuz olmasını ve tam gereksinimlerinize göre imal edilmesini sağlamak için en kaliteli diş malzemelerini ve en iyi diş teknisyenlerini kullanıyoruz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Tedavilerimiz!

BİZ gülüşünüzü değiştiririz, SİZ hayatınızı değiştirirsiniz…

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı günümüzde en sık tercih edilen diş tedavisi seçeneklerinden biridir. Bu tedavi şekli hem fiziksel sağlık açısından hem de kişinin kendini ruhsal olarak iyi hissetmesi bakımından çok önemlidir.

Dental İmplant

Dental implant farklı sebeplerle kaybetmiş olduğunuz dişlerini var ise probleminizi implant tedavisi ile çözüme kavuşabilir.

E-max Lamine

E-max lamine, doğal ve gerçekçi bir gülümseme ile sonuçlanan özel seramiklerle kullanılan bir tedavi yöntemidir. Dayanıklıdır ve metal içermez.

Hollywood Smile

Hollywod smile göz kamaştırıcı etkisi öne çıkan bir özellik haline gelmiş durumdadır. Farklı geçmişler de ve çeşitli yaşlardan ünlüler ve a-lister’lar, sevimli inci beyazları ve göz alıcı gülümsemeleri ile filmlerin ekranlarına ve sahnelerini hakim olmuştur

Zirkonyum Veneers

Zirkonyum veneers, son zamanlarda diş kaplamalarında ve implant tedavilerinde yaygın olarak kullanılan bir malzeme olarak ortaya çıkmıştır

All on Four Implant

Bu teknik, implantolojide, dişleri olmayan veya tam ağız ameliyatına ihtiyaç duyan hastalarda arkları rehabilite etmek için kullanılır

All on Six Implant

All on 4 ve All on Six implant (diş implantlarında sabit protezler) gibi dental implant sistemlerinin yeni konseptler, mevcut kemiğin kullanımını en üst düzeye çıkarmak ve hastalara çekilmesi gerekmeyen dişlerle güçlü ve stabil bir kapanış sağlamak için harika bir çözümdür.

Digital Smile Design

Digital smile design, diş hekimliğinde kullanılan ve diş tedavisinden sonra dişlerinizin ve ağzınızın nasıl görüneceğini doğru bir şekilde görselleştirmenizi sağlayan bir yazılımdır.

Diş Eti Estetiği

Diş eti estetiği pembe estetik olarak da bilinen, diş etindeki asimetrik bozukluk ve çekilmelerin düzeltilmesi ve diş etlerini olması gereken standartta getiren tedaviye verilen addır.

Kemik Grefti

Kemik grefti, implantolog maksillanın dental implantı optimal koşullarda desteklemek için yetersiz olduğuna karar verirse, eksik kemiğin yerine konması için yapılan bir operasyondur

Ortognatik Cerrahi

Ortognatik cerrahi, maksiller ve mandibular kemik hareketleri aracılığıyla deformitelerin düzeltilmesinden ve hastanın tüm özellikleri arasında mükemmel bir dengenin sağlanmasından sorumlu cerrahi bir müdahaledir.

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Diş beyazlatma (bleaching) nelerden oluşmaktadır? Diş beyazlatma, mine tabakasının kaybı nedeniyle koyulaşan dişlere uygulanan diş estetiği tedavisidir

Dudak Estetiği (Dolgusu)

Diş beyazlatma (bleaching) nelerden oluşmaktadır? Diş beyazlatma, mine tabakasının kaybı nedeniyle koyulaşan dişlere uygulanan diş estetiği tedavisidir

Masseter (Çene) Botoksu

Masseter (Çene) botoksu ile birlikte kasmaktan olan büyüme yani yüz bölgesindeki yamukluk giderilerek normal görünüm elde edilmesi sağlanır.

Burun Estetiği (Botoksu)

Burun estetiği(botoksu) kişilerde meydana gelen sorunları tespit etmek amacı ile başvurulan bir tıbbi kaynak olup ayni zamanda kişinin istek durumuna göre ise estetik olarak da yapılabilir.

Gülüş Estetiği Yorumları!

Diş Hekimliğimiz, geleneksel bir diş hekiminden beklenebilecek olanı aşan bir eşsizliğe sahiptir.

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/icon-160x160.png

Ahmet Adar

Öncelikle ön muayeneye geldiğimde kliniğin nezih, hijyenik ortamı ve nezaketi ve ilgisi aklımdaki ön yargılarımın yersiz olduğunu anlamama yetti. Daha sonra yapılan geçici dişlerin çok çabuk kırılması sonrası kendilerine biraz çıkışsamda yersiz çıkışımı olgunlukla karşılayıp bunun olağan bir durum olduğunu anlatarak tüm işlemler bittiğinde kesinlikle memnun kalacağıma beni ikna etti. Beklentim çok yüksek olmasına rağmen işlemler bittiğinde sonuç beklediğimden de daha iyiydi. Murat bey konu hakkında detaylı bilgisi olmayanlar için kendilerine estetik yönden en uygun, sağlık yönünden de en faydalı yöntemi seçiyor.

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/icon-160x160.png

Kenan Sezginoglu

Porselenli implant tedavimde Gülüş estetiği kliniğinin güzel katkıları sonucunda sağlıklı ve estetik gülüşlere sahip oldum. Günümüzde dışardan görünüm önemli olduğu için bir yerden başlamak gerektiğini düşününce beni en çok rahatsız eden dişlerimden başladım. Ekip mükemmel bir özveri ile çalışıyor ve süreci sizler için en iyi noktaya getiriyor. Bu yüzden memnuniyetimi buraya dökmek istedim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/icon-160x160.png

İrem Uysal

Geçirdiğim kaza sebebiyle maalesef dişlerimin bir çoğunu kaybettim bundan dolayı bir estetiksel ve işlevsel sorun yaşıyordum. İyileşme sürecinden sonra birde dişlerim için bir çözüm bulmam gerekiyordu. Çözümü burada buldum. All on four implant tekniği ile eksik olan dişlerimin daha güzel bir şekilde sabitlenerek hem estetik açıdan hem de daha rahat açıdan çözüme ulaştırdık. O kötü günleri arkada bırakarak beni güzel gülüşlere tekrar döndüren bu aileye teşekkürü borç bilirim.

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/icon-160x160.png

Simge Çelik

Gülüş estetiği kliniğine gidip lamine kaplama yaptırdım olur mu diye başta korkularım vardı acaba güzel yapabilecekler mi diyede ayrıca çekiniyordum. Murat beyle görüşmemden sonra o güveni bana verdi ve ekibinin çıkardığı iş sonrasında gülüşümü onlara borçluyum. Her şey için teşekkür ederim 🙂

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/icon-160x160.png

Şaziye Ağbaba

Araştırmalarım sırasında sosyal medyadan Murat Bey ile karşılaşmam en büyük şansım oldu.Tedirginliklerim ve aklıma takılan tüm sorularıma zamanlı zamansız aramama rağmen büyük bir özveriyle içimi rahatlatan cevaplar aldim.Iyi kide inanmışım ve güvenmeşim..2 üye e-max ,4 üye porselen lamine veneer yapıldı. 2 seans gibi kısa bir sürede harika gülüşlere ve muhteşem görüntüye sahip oldum ,o kadar memnun ve mutluyum kii.herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Teşekkürler Murat Bey

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/icon-160x160.png

Melike Taşkın

Dişlerine bakmadığım için arka taraftaki dişlerimin çoğunu kaybettim çürüklerle uğraşıp duruyordum sonra birkaç tanıdığın tavsiyesi ile Gülüş estetiği kliniğine dental implant yaptırdım ana dişlerim gibi kullanıyorum Murat beye buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/icon-160x160.png

Neslihan Akarsu

Diş problemlerim için bu zamana kadar 2 ayrı doktora tedavi oldum ama iki doktorlardan malesef memnun kalmamıştım. Son bir kez daha şansımı denemek istedim uzun uzun yaptığım araştırmalar sonucunda gülüş estetiği sayesinde tüm diş problemlerim çözüldü. Ben çok memnun kaldım o nedenle herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca gülüş estetiği ve tüm ekibine çok ama çok teşekkür ederim.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Botoks Uygulamalarımız!

Özellikle son yıllarda estetik alanda sonuçları en etkili ve tatmin edici ameliyatsız uygulamalardan birisi olan botoks ya da bir diğer adıyla botox esasen clostridium botilinum isimli bir bakteriden üretilmiş olan bir çeşit nörotoksinin adıdır.

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/dudak-estetigi-tedaviler-resim-1.png

Dudak Estetiği (Dolgusu)

Dudaklar, kadınsılığı ortaya çıkarır. Çekiciliğin ve güzelliğin en önemli sembollerinden biridir. Bu nedenle estetik standartlardaki rolü de büyüktür. Yaşlandıkça dudaklarımız da deforme olur.

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/cene-estetigi-botoksu-tedaviler-resim.png

Masseter (Çene) Botoksu

Çene, estetik ve güzellik algısında en belirleyici unsurlardan biridir. Göz, burun ve dudakların çekiciliğini ortaya çıkaran ve kişinin güzel görünmesini sağlayan çoğunlukla yüz şeklidir.

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/burun-estetigi-botoksu-tedaviler-resim.png

Burun Estetiği (Botoksu)

Burun, yüzümüzde en çok dikkat çeken ve en çok akılda kalan yerdir. Yüzümüzün karakteristik ifadesi üzerindeki etkisi de büyüktür. Bu nedenle burun şeklinden memnun olmayan pek çok kişi

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/elmacik-kemigi-estetigi-tedaviler-resim.png

Elmacık Kemiği Estetiği

Belirgin elmacık kemikleri, yüzün V şeklinde incelmesini ve daha çekici görünmesini sağlar. Elmacık kemiklerindeki çöküklük ve deformasyonlar ise yüzün daha yorgun görünmesine neden olur.

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/gulus-estetigi-logo.png

”Gülüş Estetiği! her şey’den önce güzel gülüşler yaratmak için kuruldu.”

24/7 Acil WhatsApp hattı!
Gülüş Estetiği Hakkında
Ödüllerimiz
https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2020/01/img-award.png

En İyi Hasta Bakımı 2019
En İyi Uygulama ve En İyi Ekip 2018
En İyi Ekip ve Uygulama 2017

Çalışma saatleri
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Görüşme Başlat
🦷 Size Yardımcı Olmak İsteriz
Merhaba🦷
Size nasıl yardımcı olabiliriz?