Pzt - Cmt08:00 - 19:00
AdresKızılay Mah. İzmir-1 Cad. Çankaya/Ankara

Lamina Porselen Fiyatları - Gülüş Estetiği®

LAMİNA PORSELEN FİYATLARI

           Lamina porselen fiyatları, uygulama yapılacak diş sayısına, uygulanacak lamina yöntemine, tedavinin süresine ve tedaviyi gerçekleştirecek kliniğin fiyat politikalarına bağlı olarak değişir. Bu yüzden lamina porselen fiyatları konusunda hastayı muayene edip gerekli tetkikleri yapmadan bir fiyat belirlemek mümkün değildir.

Estetik açıdan en mükemmel sonucun sağlayan uygulama olarak kabul edilen lamina porselenler, maliyet olarak yüksektir. Henüz ülkemizde üretimi yapılmayan ürün, yurt dışından ve döviz ile satın alınmaktadır. Yükselen döviz kurları, ithal edilen ürünlerin tamamında olduğu gibi lamina porselen fiyatları için de maliyeti yükseltir. Ancak alınan sonuçların memnun edici olması ve uzun süre kullanım sağlaması bakımından maliyet – fayda dengesi orantılıdır denilebilir.

Lamina porselen fiyatları
Lamina porselen fiyatları

Lamina porselen fiyatları için belirleyici bir diğer kriter ise uygulamayı yapan klinik veya hekimin talep edeceği ücrettir. Normalde benzer uygulamalar için talep edilen hekim ücreti birbirine yakın olsa da, afaki fiyat talebinde bulunan merkezler de vardır. Bu yüzden lamina porselen yaptırmadan önce birkaç farklı hekimle veya klinikle görüşmek daha sağlıklı karar verilmesini sağlar.

Çok hassas ve pahalı bir malzeme olması sebebiyle uygulamanın kesinlikle deneyimli bir diş hekimi tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Estetik diş uygulamaları konusunda hizmet veren hekimler bu konuda daha deneyimlidir. Lamina porselen  uygulaması eğer belli bir tedavinin devamı olarak gerçekleştiriliyorsa, tedavinin bitmesi beklenmelidir. Bu durumda verilen fiyat genellikle tüm tedaviyi içerecek ve lamina porseleni tedaviden bir süre sonra yaptırmaktan daha ekonomik olacaktır.

Ankara lamina porselen fiyatları bakımından değişik rakamların zikredildiği bir şehirdir. Kliniğin veya hekimin bulunduğu semte göre fiyatlarda fark olmaktadır. Kullanılan malzeme ve miktarı ile tedavinin kapsamına göre belirlenecek fiyatı iyi değerlendirmek gerekir. Kalite ve tedavi içeriği olarak aynı nitelikte bir hizmete daha fazla ücret ödemenin anlamı yoktur.

Kliniğimizde verilen diş tedavisi ve estetik uygulamaları arasında bulunan lamina porselen tedavisi, ister estetik amaçlı ister zaruri sebeplerle yapılsın, fiyatlarımız aynı tedaviye aynı ücret ilkesine göre düzenlenmiştir. Tedavi süreci ve diğer konularda bilgi almak için lütfen iletişim numaralarımızı arayarak randevu alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2021/10/gulus-estetigi-logo.png

”Gülüş Estetiği! her şey’den önce güzel gülüşler yaratmak için kuruldu.”

24/7 Acil WhatsApp hattı!
Gülüş Estetiği Hakkında
Ödüllerimiz
https://www.gulusestetigi.net/wp-content/uploads/2020/01/img-award.png

En İyi Hasta Bakımı 2019
En İyi Uygulama ve En İyi Ekip 2018
En İyi Ekip ve Uygulama 2017

Çalışma saatleri
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Görüşme Başlat
🦷 Size Yardımcı Olmak İsteriz
Merhaba🦷
Size nasıl yardımcı olabiliriz?